1
Skip to main content

Przewozy pasażerskie w Olsztynie

Poznaj firmę transportową Staszek!

Jesteśmy firmą transportową świadczącą wszelkiego rodzaju usługi przewozowe. Klientom oferujemy zarówno transport krajowy, jak i przewóz osób za granicą. Firma posiada odpowiednie licencje na wykonywanie zarówno krajowego, jak i międzynarodowego transportu osób. Obsługujemy również licencjonowaną regularną linie pasażerską. Ofertę kierujemy do firm, grup zorganizowanych, osób indywidualnych jak również do szkół i przedszkoli. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczny i wygodny przejazd. Nasi doświadczeni kierowcy dojadą do Państwa na czas i za rozsądną cenę. Obsługujemy rożnego rodzaju przewozy pracownicze, wyjazdy na imprezy integracyjne, wycieczki szkolne, wyjazdy na obozy/kolonie, transport na pielgrzymki, śluby, wesela, konferencje, spotkania rodzinne itp.

Opłaty kalkulowane są na podstawie czasu wynajęcia pojazdu i ilości przejechanych kilometrów. Mamy do Państwa dyspozycji autobusy 19 osobowe jak również 40 i 50 osobowe.

 

Więcej informacji na temat transportu autokarowego udzielamy pod numerami telefonu 790-589-963, 575-782-483 lub pod adresem e-mail: Otwiera program do wysyłania emailistaszek.olsztyn@gmail.com w godz. 08.00-15.00.

Ilość miejsc 61+2+1