rozkład jazdy

Rozkład jazdy

Nasza oferta obejmuje realizację przewozów w ramach regularnej linii pasażerskiej nr 320 na trasie Olsztyn - Woryty. Przystanki pośrednie obejmują miejscowości:

  • Łajsy,
  • Unieszewo,
  • Sząbruk,
  • Gietrzwałd,
  • Tomaszkowo.

Nasze autobusy kursują od poniedziałku do piątku, a szczegółowy rozkład jazdy mogą Państwo sprawdzić poniżej.

KOMUNIKACJA ZWYKŁA - ROZKŁAD JAZDY LINII 320 OLSZTYN DWORZEC GŁÓWNY-WORYTY WIEŚ 01.02.2022

GMINA KATEGORIA DROGI PRZYSTANEK KURSY PRZEZ TOMASZKOWO 
DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ
OLSZTYN DG DWORZEC GŁÓWNY/09 6.00 8.10  9.45 11.28 14.24 16.30 19.15
OLSZTYN DG DWORCOWA PRZYCHODNIA/02 6.03 8.12  9.48 11.31 14.27 16.33 19.18
OLSZTYN DG SZPITAL DZIECIĘCY 04 6.04  8.13  9.49  11.32  14.28  16.34  19.19
OLSZTYN DG SZPITAL MIEJSKI/02 6.08 8.17   9.54 11.37 14.33 16.39 19.24
OLSZTYN DG PLAC ROOSEVELTA/03 6.09 8.18   9.55 11.38 14.34 16.40 19.25
OLSZTYN DG ARMII KRAJOWEJ/01 6.10 8.19  9.56 11.39 14.35 16.41 19.26
OLSZTYN DK UNIWERSYTET PRAWOCHEŃSKIEGO/03 6.12 8.21  9.58 11.41 14.37 16.43 19.28
STAWIGUDA DP  TOMASZKOWO Łabędzia L 6.20 8.29  10.06 11.49 14.45 16.51 19.36
STAWIGUDA DP TOMASZKOWO Rejsowa P 6.22 8.31  10.08 11.51 14.46 16.53 19.38
GIETRZWAŁD DP 05 SIŁA 6.24 8.33  10.10 11.53 14.49 16.55 19.40
GIETRZWAŁD DP 16 PRZED MIEJSCOWOŚCIA SIŁA 6.26 8.35  10.11 11.54 14.50 16.56 19.41
GIETRZWAŁD DP 03 SZĄBRUK 6.28 8.37  10.13 11.56 14.52 16.58 19.43
GIETRZWAŁD DP 14 SZĄBRUK  6.29 8.38  10.14 11.57 14.53 16.59 19.44
GIETRZWAŁD DP 10 UNIESZEWO PRZED SZĄBRUKIEM 6.30 8.39  10.15 11.58 14.54 17.00 19.45
GIETRZWAŁD DP 08 UNIESZEWO 6.31 8.40  10.16 11.59 14.55 17.01 19.46
GIETRZWAŁD DP 01 UNIESZEWO  6.33 8.43  10.18 12.01 14.56 17.03 19.48
GIETRZWAŁD DP 06 UNIESZEWO PRZED MIEJSCOWOŚCIĄ 6.34 8.44 x 12.02 14.57 17.04 19.49
GIETRZWAŁD DP 04 ŁAJSY 6.36 8.46 x 12.04 14.59 17.06 19.51
GIETRZWAŁD DP 02 GIETRZWAŁD KOL. 6.38 8.48 x 12.06 15.01 17.08 19.53
GIETRZWAŁD DG GIETRZWAŁD SZKOŁA L 6.41 8.51 x 12.09 15.04 17.11 19.56
GIETRZWAŁD DG WORYTY wieś 6.43 8.53 x 12.11 15.06 17.13 19.58

T-kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Rozkład realizowany przez dwa autobusy
Z - KOMUNIKACJA ZWYKŁA

 


KOMUNIKACJA ZWYKŁA - ROZKŁAD JAZDY LINII 320 OLSZTYN DWORZEC GŁÓWNY -WORYTY WIEŚ 01.02.2022

GMINA KATEGORIA DROGI   PRZYSTANEK KURSY PRZEZ TOMASZKOWO 
DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ
GIETRZWAŁD DG WORYTY wieś 5.00 6.50 8.55 x 12.20 15.20 17.20 20.05
GIETRZWAŁD DG GIETRZWAŁD SZKOŁA L 5.02 6.52 8.57 x 12.22 15.22 17.22 20.07
GIETRZWAŁD DP 02 GIETRZWAŁD KOL. 5.06 6.56 8.59 x 12.26 15.27 17.26 20.11
GIETRZWAŁD DP 04 ŁAJSY 5.08 6.58 9.01 x 12.28 15.29 17.28 20.13
GIETRZWAŁD DP 06 UNIESZEWO PRZED MIEJSCOWOŚCIĄ 5.10 7.00 9.03 x 12.30 15.30 17.30 20.15
GIETRZWAŁD DP 01 UNIESZEWO  5.11 7.02 9.04 10.20 12.31 15.31 17.31 20.16
GIETRZWAŁD DP 08 UNIESZEWO 5.13 7.04 9.06 10.22 12.33 15.33 17.33 20.18
GIETRZWAŁD DP 10 UNIESZEWO PRZED SZĄBRUKIEM 5.14 7.05 9.07 10.23 12.34 15.34 17.34 20.19
GIETRZWAŁD DP 14 SZĄBRUK  5.15 7.06 9.08 10.24 12.35 15.35 17.35 20.20
GIETRZWAŁD DP 03 SZĄBRUK 5.16 7.07 9.09 10.25 12.36 15.36 17.36 20.21
GIETRZWAŁD DP 16 PRZED MIEJSCOWOŚCIA SIŁA 5.18 7.10 9.11 10.27 12.38 15.38 17.38 20.23
GIETRZWAŁD DP 05 SIŁA 5.19 7.11 9.13 10.28 12.39 15.39 17.40 20.24
STAWIGUDA DP TOMASZKOWO Rejsowa P 5.21 7.13 9.15 10.30 12.41 15.41 17.42 20.26
STAWIGUDA DP  TOMASZKOWO Łabędzia P 5.23 7.15 9.17 10.32 12.43 15.43 17.44 20.28
OLSZTYN DK UNIWERSYTET PRAWOCHEŃSKIEGO/04 5.31 7.23 9.25 10.40 12.51 15.51 17.52 20.36
OLSZTYN DG ARMII KRAJOWEJ/02 5.33 7.25 9.27 10.42 12.53 15.53 17.54 20.38
OLSZTYN DG STRAŻ POŻARNA/01 5.35 7.27 9.30 10.45 12.55 15.55 17.56 20.40
OLSZTYN DG SZPITAL DZIECIĘCY 03  5.39  7.29  9.33  10.48  12.59  15.58  18.01  20.44
OLSZTYN DG DWORCOWA PRZYCHODNIA/01 5.40 7.30 9.34 10.49 13.00 15.59 18.02 20.45
OLSZTYN DG KOŁOBRZESKA/01 5.42 7.31 9.36 10.51 13.02 16.01 18.04 20.47
OLSZTYN DG DWORZEC GŁÓWNY/10 5.44 7.32 9.38 10.53 13.04 16.03 18.06 20.49

T-kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Rozkład realizowany przez dwa autobusy
Z - KOMUNIKACJA ZWYKŁA

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo Łabędzia - Tomaszkowo Rejsowa - Siła - Os. Kwiatowe - - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:00 08:10 09:45 11:28 14:24 16:30 19:15
DTZ DTZ DTZU DTZ DTZ DTZ

DTZ

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

 

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

 

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:03 08:12 09:48 11:31 14:27 16:33 19:18
DTZ DTZ DZu DTZ DTZ DTZ DTZ

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

 

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

 

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:04 08:13 09:49 11:32 14:28 16:34 19:19
DTZ DTZ DTZU DTZ DTZ DTZ DTZ

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

 

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:08 08:17 09:54 11:37 14:33 16:39 19:24
DTZ DTZ DZu DTZ DTZ DTZ DTZ

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

 

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:09 08:18 09:55 11:38 14:34 16:40 19:25
DTZ DTZ DTZU DTZ DTZ DTZ DTZ

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

 

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:10 08:19 09:56 11:39 14:35 16:41 19:26
DTZ DTZ DTZU DTZ DTZ DTZ DTZ

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

 

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:12 08:21 09:58 11:41 14:37 16:43 19:28
DTZ DTZ DTZU DTZ DTZ DTZ DTZ

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU 

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:20 08:29 10:06 11:49 14:45 16:51 19:36
DTZ DTZ DTZU DTZ DTZ DTZ DTZ

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:23 07:15 09:17 10:32 12:43 15:43 17:44 20.28
DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ DTZ

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:22 08:31 10:08 11:51 14:46 16:53 19:38
DTZ DTZ DTZu DTZ DTZ DTZ DTZ

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:21 07:13 09:15 10:30 12:41 15:41 17:42 20:26
DT DT DT DT DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:24 08:33 10:10 11:53 14:49 16:55 19:40
DTZ DTZ DTZu DTZ DTZ DTZ DTZ

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:19 07:11 09:13 10:28 12:39 15:39 17:40 20:24
DT DT DT DT DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:26 08:35 10:11 11:54 14:50 16:56 19:41
DT DT DTu DT DT DT DT

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:18 07:10 09:11 10:27 12:38 15:38 17:38 20:23
DT DT DT DT6 DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:28 08:37 10:13 11:56 14:52 16:58 19:43
DT DT6 Dtu DT DT DT DT

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:16 07:07 09:09 10:25 12:36 15:36 17:36 20:21

DT

DT DT DT DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:29 08:38 10:14 11:57 14:53 16:59 19:44
DT DT DTu DT6 DT DT DT

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:15 07:06 09:08 10:24 12:35 15:35 17:35 20:20

DT

DT DT DT6 DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:30 08:39 10:15 11:58 14:54 17:00 19:45
DT DT DTu DT6 DT DT DT

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:14 07:05 09:07 10:23 12:34 15:34 17:34 20:19

DT

DT DT DT DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:31 08:40 10:16 11:59 14:55 17:01 19:46
DT DT DTu DT DT DT DT

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:13 07:04 09:06 10:22 12:33 15:33 17:33 20:18

DT

DT DT DT6 DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:33 08:43 10:13 12:01 14:56 17:03 19:48
DT DT6 DTu DT DT DT DT

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:11 07:02 09:04 10:20 12:31 15:31 17:31 20:16

DT

DT DT DT DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:34 08:44 12:02 14:57 17:04 17.04 19:49
DT DT6 DTu DT DT DT6 NS

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:10 07:00 09:03 12:30 15:30 17:30 20:15

DT

DT DT DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:36 08:46 12:04 14:59 17:06 19:52
DT DT DT DT DT DT

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:08 06:58 09:01 12:28 15:29 17:28 20:13

DT

DT DT DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:38 08:48 12:06 15:01 17:08 19:53
DT DT DT DT DT DT

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:06 05:56 08:59 12:26 15:27 17:26 20:11

DT

DT DT DT DT DT DT

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO GIETRZWAŁDU

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
06:41 08:51 12:09 15:04 17:11 19:56
DT DT DT DT DT DT

 

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:02 06:52 08:57 12:22 15:22 17:22 20:07

DT

DT DT DT DT DT TDż

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


STASZEK FUHP - rozkład ważny od 01.06.2022

LINIA 320 OLSZTYN-TOMASZKOWO-GIETRZWAŁD

Dworzec - Dworcowa Przych. - Szpital Dziecięcy - Szpital Miejski - Pl. Roosevelta - Armii Krajowej - Uniwer. Prawocheńskiego - Tomaszkowo - Tomaszkowo Wulpinek - Siła - Os. Kwiatowe - Sząbruk - Sząbruk Herman. - Unieszewo PGR - Unieszewo - Unieszewo S.M - Cegłowo - Łajsy - Gietrzwałd Kolonia - Gietrzwałd - Woryty

DO OLSZTYNA

LINIA PODMIEJSKA ZWYKŁA
05:00 06:50 08:55 12:20 15:20 17:20 20:05

DT

DT DT DT DT DT DTż

 

T - kursy przez Tomaszkowo
D - kursy od poniedziałku do piątki oprócz świąt
U - ostatni przystanek Uniszewo
NIE KURSUJEMY W SOBOTY I NIEDZIELE
NIE KURSUJEMY W ŚWIĘTA

 

Tel. do biura: 575-782-483
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.